Teknoloji

Dragon Clan Time Rifts (10.1.5) 11 Temmuz’da çıkıyor

Azeroth Savaşçıları, bir zamanlar kimsenin bilmediği, Ejderha Adaları’nın altındaki Zaralek Mağarası’nda saklanan Aberrus’ta Scaly Komutan Sarkareth’e karşı saldırılarına devam ederken; Zaman Çatlakları (10.1.5) 11 Temmuz’da Ortaya çıktığında, Sonsuz Ejderha Kabilesi’nden yeni bir tehditle karşı karşıya kalacak! Dragon Clan için bir sonraki içerik güncellemesinde pek çok özellik var:

 • YENİ SINIF UZMANLIĞI: Büyüme Uyarısı
  1. Yeni hasar için Uyanış uzmanlığı geldi! Growth Awakens, Bronz Ejder Kabilesi güçlerini ve yeni edinilen Kara Ejder Kabilesi güçlerini, savaşta verdikleri hasar yoluyla kazandıkları çeşitli takviyeleri kullanarak savaş alanındaki müttefiklerine yardım etmek için kullanır ve Büyüme Uyanışı uzmanlığını WoW’un ilk “destek” uzmanlığı yapar.
 • YENİ MEGA ZİNDAN: Sonsuzluğun Şafağı
  1. Bronz ejderhaların ebedi düşmanları Sonsuz Ejderha Kabilesi nihai hedeflerine ulaşmak için çok çalıştı ve Zaman Sureti Nozdormu’nun Murozond’a dönüşmesini tetikledi. sekiz patroniçeren ve Sadece  EfsaneviZorlukla bu özel zindan, hesaplanan Iridikron ile ilk kez karşılaşan Infinite Dragon Tribe’ın başarılı olmasını engellemek için savaşan oyuncuları zamanın ötesine götürecek.
 • YENİ GÜNLÜK AKTİVİTELER:Time Rifts ve Whelp Bakım Merkezi
  1. Zaman Çatlaklarıoyuncuların alternatif üreme teçhizatı, binekler, transmoglar, yoldaşlar ve daha fazlası dahil olmak üzere destansı ödüller kazanmak için diğer zaman dilimlerinden istilacı düşmanları savuşturması gereken Thaldraszus’ta doğacak.
  2. Yavru Bakım Merkezi oyuncuların Valdrakken’deki bebek kreşine yardım etmesine izin verir. Ejderhaya binme dahil çeşitli aktivitelerle farklı enikler yetiştirebilir ve koleksiyonunuza katmak için daha fazla yoldaş kazanabilirsiniz.
 • YENİ SINIF GENİŞLETME PAKETİ:Şerbazlar
  1. Şerbaz sınıfı; Night Elfler, Draenei, Pandaren ve Tauren dahil olmak üzere Dractyr dışı tüm ırklar için kilidi açılacak.
 • SINIF İSTİKRARI VE AYARI
  1. Tüm güncellemelerde olduğu gibi, yine orta sınıf bir stabilizasyon ve ayarlama varyantı yapacağız.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu