Teknoloji

Galaxy S23 serisinin fiyatı ne kadar olacak? Yeni bir rapor cesaret verici şeyler söylüyor

Samsung, Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarında yüksek maliyetli bileşenler kullanacak. bunların ortasında Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC işlemcisinin hız aşırtmalı versiyonuve bir 200MP ana kameraAyrıca birde şu var.

Ancak Güney Koreli bir teknoloji yayını olan Maekyung’da yayınlanan yeni bir rapora göre Samsung, Galaxy S23 serisini Galaxy S22 serisi gibi fiyatlandıracak. Diğer bir deyişle Samsung, bir sonraki amiral gemisi serisinden daha az kar elde etmeyi kabul etmiş olabilir. Samsung, yeni seri cep telefonlarında fiyatları yükseltirse Apple, iPhone 14 serisi ile rekabet avantajını kaybedecek. Muhtemelen Samsung da bunun farkında ve fiyattan ödün vermenin daha gerçekçi olacağını düşünüyor.

Şirketin faaliyet karının daha da düşmesi anlamına gelse de Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy S23’ü Galaxy S22 ile aynı fiyatlara piyasaya sürmesi özellikle Samsung hayranları için güzel bir gelişme olacak. Rapor doğru çıkarsa Galaxy S23’ü 750 Dolar, Galaxy S23 Plus 900 Dolar ve Galaxy S23 Ultra’yı 1.100 Dolar fiyat etiketiyle raflarda görebiliriz.

iPhone 15 serisi akıllı telefonlar büyük ihtimalle iPhone 14 serisinden bile daha yüksek fiyatlara satılacak. Bu da Samsung’a yıl sonuna doğru Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarının fiyatlarını artırma şansı verebilir. Ancak şimdilik Galaxy S23 serisinin S22’den daha yüksek bir fiyat etiketiyle satılmasını beklemiyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu