Yaşam

İbrahim Tatlıses’in Varlıkları Açıklandı

İmparator lakaplı ünlü Türk şarkıcı İbrahim Tatlıses mal varlığını açıkladı. Tatlıses’in serveti yok denecek kadar azdır. Kebapçılardan otellere, limuzinlerden karaya ünlü sanatçı, mülküne dair her şeyi anlattı.

ZENGİNLİĞİNİ AÇIKLADI

Geçtiğimiz günlerde medyada ‘zenginliği baş döndüren ünlüler’ başlıklı bir liste yayınlandı. Listenin başında ismi yer alan Tatlıses, hakkında çıkan haberleri yalanladı. Listede belirtildiği gibi bir servetinin bulunmadığını belirten Tatlıses, servetini kendisi açıkladı.

EMLAK PATLADI

Tüm servetini yazılı olarak açıklayan İbrahim Tatlıses’in paylaşımı gündem oldu. TGRT’ye göre İbrahim Tatlıses’in mal varlığı şu şekilde:

OTELLER, KEBAP SALONU, ARAZİLER

” Seyrantepe’de 1,5 dönüm arazi üzerinde kebapçı, TV binası, Tatlıses Şirketler Grubu binası, By Tatlısesgiyim atölyesi ve mağazası, Demirciköy Alarko Sitesinde villa, Seyrantepe’de üç daire OYAK Sitesi, Şanlıurfa Şanlıurfa’da bir apartman 3 İzmir’de Narlıdere Folkart Evleri’nde dönüm arsa, Hadımköy Günışığı Konakları’nda bir villa, 1 tekne, 2 sürat teknesi, 2 Mercedes arabası, 3 Jeep, 1 limuzin, 20 şirket aracı, Bodrum Bitez Tatlıses Paradise’ta 48 daire ve villa içeride, Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm arazi üzerinde denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel, Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm arazi, Kuşadası’nda 8 dönüm arazi üzerinde 6 katlı, 157 oda ve 314 yataklı Tatlıses Otel, İstanbul’da 5 Kebap restaurant, Uydu kanalı ve D-Smart TV kanalı, birçok ilde ulusal çapta yayın yapan Tempo TV.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu