Yaşam

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Derbent İlkokulu Folklor Takımı öğrencilerini ağırladı

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen çocuk halk oyunları yarışmasında birinci olan Derbent İlkokulu Folklor Takımı öğrencilerini ağırladı.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Kartepeli çocukların yanında olmaya devam ediyor. Lider Kocaman, okullar arasında düzenlenen folklor yarışmasında birinci olan Derbent İlkokulu Folklor Topluluğu öğrencilerini iki kez üst üste ağırladı.

 

KOCAMAN ÇOCUKLARLA SOHBET

Kartepe Kahvaltı Evi’nde Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa Derbent İlkokulu Müdürü Musa Taşçı, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Önder Kocaman, program boyunca Kartepeli miniklerle sohbet etti.

 

GÖZLERİNİZDEKİ PARLAK ASLA SÜRMEZ

Kartepeli miniklere başarılar dileyen Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Derbent İlkokulu Folklor Takımı öğrencileriyle buluştuk; Çok keyifli ve mutlu bir gün geçirdik. Gözlerindeki ışıltı; Yüzünüzdeki gülümsemeler hiç bitmesin güzel çocuklarım. Kartepe’mizin çocuklarının her zaman yanında olduk bundan sonrada olmaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kaman-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu