Haber

Kılıçdaroğlu: “Bu Ülkede Değişmeyi İsteyen, İstemeyenden Daha Fazla”

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Sevgili gençler birinci tur bitti. En büyük gerçek sandıkta değişim mesajı var. Artık değişimi isteyenler istemeyenlerden fazla. Ancak bu kadar acımasız bir iktidardan kurtulmanın ne kadar zor olduğu da ortada. Bunun için çok daha fazla mücadele etmesi gereken taraf biziz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 28 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna ilişkin bugün sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Sevgili gençler, birinci tur bitti. En büyük gerçek şu ki, değişim mesajı sandıktan çıktı. Bu ülkede değişimi isteyenler istemeyenlerden daha fazla. böylesine acımasız bir güçten kurtulmak için çok daha fazla mücadele etmesi gereken taraf biziz.

“DOMUZ BAĞCILAR BÜYÜK MECLİS’E GÖNDERİLDİ. KADINA CAN EŞYA OLARAK SAHİP OLMAK İSTEYENLERE TÜM YOLLARI AÇTILAR”

Genç arkadaşlarımdan da mesaj aldım. kafamda. Endişelerini gidereceğim ama onların da beni duymasını istiyorum. Öyle bir noktada ki her şey domuz bağları Yüce Meclisi’ne havale edildi! Kadını cansız bir obje olarak sahiplenmek isteyenlere bütün yolları açtılar.

“BİZ TARTIŞIRKEN ONLAR SİZE KARŞI BİRLEŞTİLER”

Ve en büyük hisseyi gençlere attılar. Hiçbir şey için yeterli paran yok. Bir kahve hakkında bile düşünmelisin. Yaşama sevinciniz çalındı. Gençliğin tasasız olduğu ortaya çıktı. Bunu bir gün bile yaşamanıza izin vermediler. Tartıştığımız gibi size karşı birleştiler.

“12 GÜNÜMÜZ VAR, BU KARANLIK TÜNELDEN ÇIKTIK, ÇIKTIK”

Şimdi bakalım, günün sonunda elimizde ne var? Temelsiz bir karanlık… Farkında mısınız? Gençliğin bir daha asla gelmeyecek. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık, çıktık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu