Haber

Secdeye giden Trezeguet’in üzerine Samet Akaydın tükürdü mü? İşte tartışmaları noktalayacak görüntü

Süper Lig’in 34. haftasında Fenerbahçe, Trabzonspor’u deplasmanda 3-1’lik skorla mağlup ederken, Samet Akaydın’ın gol sevinci içinde secdeye giden Trezeguet’e yaptığı iddia edilen hamle çok konuşuldu. Konuyla ilgili Trabzonspor ve Fenerbahçe’den karşılıklı açıklamalar gelirken, tribünden alınan bir görüntü tüm tartışmaları noktaladı.

EN NET GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI

Samet Akaydın’ın Trezeguet’e tükürdüğü iddia edilen anın en büyük görüntüsü Fenerbahçe tribünlerinden geldi. Bir hayranın kamerasına yansıyan o anda Trezeguet’in değil Samet’in önüne tükürdüğü ortaya çıktı.

“ALLAH’A İTİRAZ EDERİM”

Samet Akaydın konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Sosyal medyada tamamen sporcu alışkanlığının bir parçası olan hareketimi görsel açıdan manipüle ederek ortaya atılan ahlaksız iddiaları kınıyorum. Kirletmeye çalışanları Allah’a havale ediyorum. Böylesi iftiralarla, sosyal medyanın ucuz yaklaşımıyla futboldaki rekabeti ve insanlığı rezil ediyorlar.” terimleri kullandı.

Hayran kamerasına yansıyan manzara:

Trezeguet’in gol sevincine yönelik hareketine tepki gelince, Samet Akaydın sessizliğini bozdu: Ortaya atılan ahlak dışı iddiaları kınıyorum. Trabzonspor’dan Samet Akaydın’ın bu hareketi için zehirli bahar açıklaması: Utanç verici ve iğrençtir Fenerbahçe tükürük krizinde Trabzonspor’a cevap vermedi: Kınıyoruzhaberdevrekani.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu