Yaşam

Selena’nın Selin’in Son Halinden RTÜK’e Verilen Tepkilerden Bugün Televizyon Dünyasında Neler Oluyor?

2 Nisan Pazar günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmeleri ve olayları sizler için derledik.

1. Emre Kınay, RTÜK’ün yemek sahnelerini bir ay süreyle yasakladığı iddiasıyla gündeme geldi. RTÜK Üst Kurul Başkanı Ebubekir Şahin’den gelen iddialara yanıt gecikmedi.

2. Son dönemin hem en çok konuşulan hem de yakından takip edilen Kızılcık Şerbeti dizisi RTÜK’ün gündeminde. Nursema’nın çok konuşulan sahnelerinin ardından RTÜK, diziye 5 bölüm ara verdi. Kızılcık Şerbeti’ne verilen cezanın ardından sosyal medya ayağa kalkarken, izlenen diğer dizilerden biri olan Kingfisher Kızılcık Şerbeti’ni de pekiştirmek için geç kalınmadı.

3. SHOW TV’de geçtiğimiz sezon ortalığı kasıp kavuran Kızılcık Şerbeti dizisi, bugünlerde en çok konuşulan yapımlar arasına adını altın harflerle yazdırdı. RTÜK’ün dizideki sahneler nedeniyle soruşturma başlatması ve yapım ekibine uzun süreli ceza vermesi tüm oyuncuları ayağa kaldırdı. Yasak Elma’nın Yıldızı Eda Ece, diziyi ve arkadaşlarını pekiştiren isimlerden biriydi.

4. Televizyon dünyasının unutulmazları arasında yer alan Selena dizisinde üç kardeşin en büyüğü olan Selin karakterini canlandıran Cansu Demirci, yıllardır yurt dışında tenha bir hayat yaşamaktadır. Selena’yı ve dizinin getirdiği şöhreti reddeden ve onu unutmak isteyen bir sosyal medya kullanıcısı Cansu Demirci’nin nerede ve ne yaptığını merak etti.

dicleajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu