Yaşam

Celine Dion’un nadir bir hastalığı var

Ünlü Fransız sanatçı Celine Dion, çok nadir görülen ve kasların kontrolsüz kasılmasına neden olan “Solid Person Sendromu” adı verilen bir bağışıklık sistemi hastalığına yakalandığını açıkladı.

Ünlü Fransız sanatçı Celine Dion, hayranlarını üzen haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Oldukça nadir görülen ve kasların kontrolsüz kasılmasına neden olan “Solid Person Sendromu” adı verilen bir bağışıklık sistemi hastalığına yakalandığını anlatan Dion, uzun süredir sağlık sorunlarıyla boğuştuğunu ifade etti. Yaklaşık 5.2 milyon takipçisi bulunan 52 yaşındaki ünlü müzisyen, yürümekte ve şarkı söylemekte de zorluk çektiğini dile getirdi. Şubat ayında başlaması planlanan turnem için hazır olmayacağım” diyen sanatçı, önümüzdeki yıl Avrupa ve İngiltere’de gerçekleştirmeyi planladığı turnesinin iptal edildiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüde duygusal anlar yaşayan ve zaman zaman gözlerinden yaşlar boşalan Dion, “Gücümü ve eski performansımı geri kazanmak için spor hocalarımla her gün çok çalışıyorum. Mücadele gerektirdiğini kabul ediyorum. Tek istediğim, hayatım boyunca yapmayı en çok sevdiğim şeyi yapmak, şarkı söylemek”. – PARİS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu