İş

MÜSİAD Kayseri, İngiltere’ye iş seyahatinde

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
İnşaat, makine, madencilik, mobilya, gıda, kimya, bilişim, otomotiv, lojistik ve turizm departmanlarından 20 farklı firma temsilcisi, İngiltere merkezli alıcı firmalarla 100’e yakın iş görüşmesi yaparak çalışmalarını tanıtma fırsatı buldu. KOSGEB’in desteklediği İş Gezisi bağlantıları kapsamında iş bağlantıları kuruldu ve ihracat için değerli adımlar atıldı.

MÜSİAD Kayseri Lideri Ferhat Akmermer, dünyanın sıkıntılı ama güçlü pazarlarından biri olan İngiltere’de şirketlerimizin değerli iş görüşmeleri gerçekleştirdiğini ve ilişkiler kurduğunu söyledi.

Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın’a nezaket ziyaretinde bulunan MÜSİAD Kayseri Heyeti, İngiltere ile ikili ilişkiler ve işbirliği geliştirme fırsatlarını değerlendirdi.

Ticaret Başdanışmanı Hasan Murat Özsoy ve Ticaret Başdanışmanı Devlet Selim Paslı ile gerçekleştirilen görüşmede, Türk şirket ve markalarının İngiltere ve Avrupa’da artması ve gelişmesi bahisleri masaya yatırılırken, MÜSİAD’ın faaliyetleri ve vizyonu hakkında bilgi verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu