Teknoloji

Türk Game Anomaly Temsilcisi Açıklandı

Uf Uf Oyunlarıtarafından geliştirilmiş Türk oyunu Anomaly Agent , resmen açıklandı. Keyifli bir deneyimin bizleri beklediği oyunla ilgili detaylar ve duyuru fragmanı haberimizde.

Onu Turuncu Kazayağı ile tanıyoruz. Enis Kirazoğlu Şu anda hem kişisel Youtube kanalında hem de bağımsız oyun stüdyosu Phew Phew Games ile birlikte üzerinde çalıştığı Anomaly Agent ile aktif olarak çalışmaktadır. Bahsi geçen oyunun duyurusu ise sonunda gerçekleşti.

Turkish Game Anomaly Temsilcisi Ayrıntıları

Steam sayfasının üst kısmından ulaşabileceğiniz oyun, cyberpunk (cyberpunk) temasıyla aksiyon-macera türüne giriyor. Şu an için bir çıkış tarihi verilemeyen Anomaly Agent, Türkçe altyazı ve arayüz desteğine sahip olacak. Oyunda Spy 70 rolünü oynayacağız ve olağanüstü silahlar kullanarak düşmanlarımızla başa çıkacağız.

Nostaljik bir görsel sunan Anomaly Agent, bizlere hem menzilli silahları hem de yakın dövüş tekniklerini kullanma imkanı sunuyor. Karakterimizi geliştirerek oynanışı güçlendirebilecekken, akrobatik hareketlerle peşimize düşen düşmanlardan da kaçabileceğiz.

Steam sayfasında da belirtildiği gibi hikaye detayları verilmese de seçimler de devreye girecek. Tercihen, dünyayı inandırıcı kılmak için gizemleri çözebilecek veya felakete yol açabileceğiz. Ayrıca unutulmaz karakterler ve özel Anomali düşmanları ile karşılaşacağız.

Çıkış tarihi belli olmayan Anomaly Agent oyununu istek listenize ekleyebilirsiniz. Muhtemelen bu yıl içinde buluşmak üzereyiz. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Minimum Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Intel i5+
  • Bellek: 2GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu