Yaşam

Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularının sahneye koyduğu “Köpek Kadın Erkek” Bodrum’da sanatseverlerle buluştu

Bodrum Belediyesi ve Bodrum Adana Halk Derneği’nin katkılarıyla sahnelenen ve yönetmenliğini Caner Cindoruk’un üstlendiği oyunu, Nurol Kültür Merkezi’nde Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatroları Sahnesi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt ve Bodrumlu sanatseverler izledi.

Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularının sahneye koyduğu, Alman Sibylle Berg’in senaryosunu yazdığı, orta yaşlı bir çiftin yaşadıklarının ağızlarından anlatıldığı tek perdelik oyunun sonunda ayakta alkışlandı. köpek.

Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni ve “Köpek, Kadın, Erkek” oyuncularından Tamer Gözüdeli, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Adana Halk Derneği Lideri Ayhan Ongun ve Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncusu ünlü sanatçı Tarık Pabuççuoğlu’na teşekkür etti. , oyunun sonunda. Akif Kemal Akay da selamlarını iletti.

Gözüdeli, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ayhan Ongun ve Tarık Pabuççuoğlu ile sahnede seyirciyi selamlarken, Lider Aras oyuncuları performanslarından dolayı tebrik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu